Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb böngésző és zenelejátszó alkalmazás androidra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ingyenes full verzió kéne főleg a zenelejátszóból, mert a poweramppal meggyűlt a bajom a licensz ellenőrzéssel, hiába patcheltem rootolt telefonon.
2014. jan. 27. 22:38
 1/4 dersol ***** válasza:
Ez szubjektív, én például a mobilnetem miatt Opera Minit, illetve flash tartalmakra a beépített böngészőt használom, zenelejátszó pedig Rocket Player pro.
2014. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meglepő módon a Firefox jött be anno Nexus 4-en, sokkal folyamatosabb volt, mint a Chrome. Zenelejátszót pedig beépítettet használtam (nincsenek nagy igényeim, általában utazás közben hallgatok zenét:)).
2014. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Böngésző: Chrome, de leginkább csak a "other devices" funkció miatt, ha gépen meg van nyitva valami, akkor azt rögtön látom telefonról vagy akárhonnan, és fordítva is.

Illetve a szinkronizálás miatt is ez a kedvencem, akárhol hozzáadok egy könyvjelzőt, azt a másik eszközön is láthatom.


Zenelejátszó: Spotify. Ez mondjuk inkább szolgáltatás, mint zenelejátszó, szóval ha csak helyi zenék lejátszása a cél, akkor nekem a Walkman alkalmazás jön be, de nem tudom, hogy ezt nem-Sony telefonokra elérhető-e. Ha nem, akkor PowerAMP vagy Google Play Music, utóbbi legnagyobb előnye, hogy 20000 mp3-at ingyenesen tárolhatsz a felhőbe, tehát ha mondjuk letöltesz egy zenét gépre, azt rögtön látod telefonról is, és természetesen offline is működik.

2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Flash videók kezeléséhez a Dolphint ajánlom. Legkisebb adatforgalom az Opera Minivel van.

Zenelejátszás?

Nézz rá az Edjing Dj-progira.

2014. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!