Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek eredeti telefonok?...

Ezek eredeti telefonok? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


tudom hogy túl olcsóak csak már annyi ilyen van fent apródon hogy már az jutott az eszembe hogy lehet hogy van egy "lebutított" verzió. És ez ügyben hozzátok fordulok segítségért! Válaszokat előre is köszönöm!



2014. jan. 28. 15:40
 1/7 dersol ***** válasza:

Ne jusson ilyen eszedbe, hogy van lebutított verzió, ne fantáziáljatok valótlan ajánlatokon.

Első: Klón

Második: Klón

Harmadik: Klón

Negyedik: Klón

A kameránál bukik meg mind, szerintem az összes ugyanaz a fajta hamisítvány.

2014. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!
2014. jan. 28. 15:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak a kameránál buknak meg. Kb. egyik specifikáció se egyezik meg az eredeti s4-ével, no meg túl olcsóak ahhoz, hogy eredetiek legyenek.
2014. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy igazi S4 újonnan legalább 120 körül van, a használtan is legalább 70-80ezer, szóval ezek kivétel nélkül klónok, ami csak külsőleg hasonlít az eredetihez, minden másban nagyon rossz !
2014. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dersol ***** válasza:

Úgyértettem, első ránézésre arról állapítható meg, hogy klón.

Ne nekem akard ezt elmagyarázni...

2014. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Némelyiknek benne is van a leírásában, hogy replika.
2014. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a kamera a gáz,de a ram is édeskevés(2 gb az eredetinél).
2014. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!