Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy új mobilte...

Szeretnék venni egy új mobiltelefont, de nem tudom hogy érné meg megvenni? Előfizetősen vagy egy összegben?

Figyelt kérdés

Az ismerőseimtől mindenféle hülyeséget hallván nem tudom eldönteni, hogy miféleképp vegyek telót. Egy LG G2-t tervezek venni, még soha nem voltam előfizetős. Egy átlagos hónapban nagyon keveset beszélek telefonon, keveset sms-ezek, szerintem a havi 1000-1500 Ft-ot nem haladja meg. De ha már előfizetnék, egy kicsit internetnék is a telefonomon.

Egyáltalán megéri az előfizetés? És ha igen, tudnál mondani egy csomagot és árat, hogy mennyibe kerülne?

Vagy vegyem meg a készüléket egy összegben, és számomra az éri meg legjobban?



2014. jan. 28. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem egy ilyen telóhoz már dukál minimum havi 1 giga adatforgalom amit kártyásként drágábban kapsz meg mint előfizetésesként


kártyásként amugy is drágábbak a készülékek


bármelyik szolgáltatóhoz bemész, talál neked olyan díjcsomagot amiben kevés a havídíj és van internet is vele

2014. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!