Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb játszásra...

Melyik telefon jobb játszásra és netezésre? Sony Xperia L vagy LG Optimus L9?

Figyelt kérdés

Ha ilyen 50-60 ezer ft. környékén tudnátok még írni ilyesfajta telefonokat amelyiken elfutna a gta san andreas és ehhez hasonlók nagyon megköszönném :D

Sony Xperia SP és windowsos telefonokat hagyjátok ki :) köszi :D


2014. jan. 31. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél Xperia L t!Nekem is az van és fut rajta minden pl call of duty strike team átadás mentesen de nem is csoda, mert PlayStation cartefield technológia van benne!

Nekem annyit mondj el légyszíves hogy van már San Andreas túlóra?És hol?Még írd meg légyszi hogy mit tudsz róla! Köszi

2014. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, de még az ACe 3an gondolkoztam? az nem jobb?
2014. jan. 31. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy jobb e de Samsungot nem vennék a barátnőmnek az van és egy szar pedig 80 ezer Ft volt!Ebben nem fogsz csalódni, azért a Sony az Sony, nemhiába a világ legjobb márkája!

De Irhatnál valamit a San Andreas ról!


1 es voltam

2014. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem tudok róla valami sokat. kérdésedre válasz : igen, kijött már.

amúgy L-en elfut maxon a gta san andreas?

2014. jan. 31. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
maxon nem . inkább mediumon. maxon az ilyen 100ezer kategóriájú telóktól fut
2014. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Optimus L9 nagyon rossz, szóba sem jöhet, Xperia L jó, Ace 3 meg ugyanaz, csak rosszabb a kamerája, és szoftveresen is rosszabb.
2014. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!