Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y300 vagy...

Huawei ascend y300 vagy telenor smart touch pro-t vegyek? érveljetek valamivel!

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Huawei ascend y300:

-olcsóbb

-ugyan azt tudja mint a zte blade g azaz telenor smart touch pro csak nincs benne előlapi kamera

Zte blade g

-előlapi kamera

2014. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja szerintem az y300 mivel egy 10000-est nem ér meg az előlapi kamera :)
2014. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A másikat nemismerem, de y300-nál bármi jobb.
2014. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak le oltani én vagyok az #1-es #2-es ám hogy lenne jobb? most azért jobb mert 10000-el drágább és van benne egy előlapi kamera? meg NÉHA annyira felmelegszik hogy kikapcsol? felbontása asszem mind 2-nek ugyan olyan vagyis csak az y300-ét tudom ami 231PPI ha nem is 231 akkor is emlékszek arra mikor olvastam hogy 200 valamennyi azaz allig látszodnak rajta a pixelek sőt szinte nem is látni
2014. febr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Y300-am van, de a régi Samsung Star-t jobban szerettem mint ezt…
2014. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tom nekem mikor ilyen y300-am volt nem volt nekem gond vele most se lenne csak egy elég komoly le ejtés után betört az érintőpanel és nem akartam kicseréltetni annyiból gondoltam kicsit még adok pénzt rá és meg vettem a sony xperia L-t de NEKEM csak jó tapasztalatom van vele vagyis nem akadt meg semmi csak amikor megpróbáltam több dolgot futtatni a háttérbe kicsit nagyon lefagyasztottam még kikacsolni se akart meg semmi csak ha akksi lemerül vagy kiveszem és beteszem de amúgy én szerettem ám neked mivan a tied-el akad? fagy? vagy mi?
2014. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Akad is, lassú, 2 progit már el sem visz párhuzamosan, egy nap 50x lefagy, a net is szarakodik mindíg, wifi is 50%-ban működik, aku alig bírja 3-4 órán át stb…

Ja meg a ritka sz@r kezelőfellület… a menü hol marad?

2014. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ám olyan a menü hogy így lapozgatnod kell és ott lesz a menü vagyis érted nem kell azt a kis ikont megnyomni mivel nicns hanem lapozni de én tettem rá másik romot mert nem tetszett annyira a gyári de nálam ezek a hibák nem jelentkeztek :/ próbálj futtatni rajta clean master-t

vagy az is lehet hogy éppen rosszat fogtál ki tesóm is így járt egy Samsung galaxy s 2-vel csak már aznap ki lett cseréltetve

2014. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A lapozgatós izére rájöttem, de am ez az 1. Androidos telóm, szóval nekem aztán mondhatod :D

Haver aztmondta nem a teló sz@r, csak én vagyok hülye hozzá, lehet igaza van :D

2014. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ugye ha ez az első akkor elmagyarázom ugye van rajta egy android aminek a neve HOLO ui vagyis a holo ui az alap android általábban a google által gyártott telefonokon van (google gyártja az android -ot) a holo ui az alap általában azzal nincs lagg meg semmi na huaweiben egy úgynevezett emotion ui van amiben az a lényeg hogy pl a menü más milyen meg kb mindent átrajzoltak van a samsung-nak is aminek a touchwiz a neve ( nekem ez a touchwiz nem tetszik szerintem a huawei meg a sony-s a legszebb ) na és ugye ezek az úgynevezett romok és pl találsz egy holo ui-t azt leszeded és ahogy le írja fel kell tenni a telefonra (garivesztéssel jár) csak akkor csináld ha lejár a gari vagy egy új telefon vétel elött. Gondolom azért akad vagy valami mer a ramot valami erősen eszi a clean master arra jó hogy pl felszabadítsa a ramot mert az y300-ban csak 512 mb van és ezt el lehet használni gyorsan menj fel google playre és ott írd be keresőbe clean master szeddle és índítsd el és csináld azt amit ír :) sok sikert hozzá.
2014. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!