Nokia Lumia 820?

Figyelt kérdés

Milyen hátrányai lehetnek?

Megéri?

Kifutó termék?? (mert egy csomó helyen nincs raktáron...:(



2014. jan. 31. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hátránya, hogy nem szabhatod szét teljesen, mint az Android, butább is jóval, mint az Android, ugyanakkor nagyon gyors rendszer, egyszerű, mint a bot, kézreálló, és ízlések döntsék el, de nekem nagyon tetszenek a kockák. Ezekkel is lehet jópofa, egyedi dolgokat beállítgatni, csak elképzelés kérdése az egész.

Megéri el?? Valahol olvastam, hogy már-már 40 ezerre is lement az ára, ami azt jelenti, hogy 50 körül ez egy igen jó vétel. Kifutó termék lassan ige, de ez nem azt jelenti, hogy kész, vége, nem foglalkoznak vele, hanem csak nem gyártják már. Frissítést ugyan úgy kap, és kapni is fog (GDR1, Amber, Black, 8.1). Jelenleg a Black frissítés zajlik, a 8.1 majd velamikor ősszel-karácsony előtt kapja meg.

Hogy nincs raktáron....azért, mert ezt is viszik, mint a cukrot, mert jó ára van.


Én azt mondom, hogy megéri. Nekem is Lumiám van, és ha visszamennék az időben fél évet, akkor ugyan úgy a Lumia mellett döntenék. :)

2014. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 820-am van.

Előnye: Stabilabb rendszer mint az android mert nem akad nem índul újra magától... A Nokia nagyon sok appot fejleszt lumiákra és frissítéseket is ad ki rá (Lumia Amber,Lumia Black)

amíg androidom volt ez volt a legnagyobb próblémám hogy akadt és újraindulgatott

Hátrány: Nem tudod testreszabni (de akinek tetszik a csempés felület az nem is akarja) még kevés app érhető el rá de amióta meg van egyre több és több alkalmazást csináltak rá

2014. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
8.1-et áprilisra írják és a blackel megkapta a GDR3-at
2014. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és én ujgsm.hu-n vettem ott még szokott lenni raktáron
2014. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

mindenkinek ment a zöld:)

2014. jan. 31. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Még egy fontos szempont, hogy a Lumia nem lesz vírusos, és követelmény, hogy nem fagyhat le a rendszer ill. nem akadozhat. Ismerősömnek is ilyen van. Földhöz ne dobd, mert a kamerás rész meglazulhat, a kamerája tökéletes, nem tört össze csak a ragasztó engedett el, de 4-5x földhöz dobta és utána...


Nekem 920 van, azt mondom, hogy a 820 tökéletesen megéri... hogyha visszamennék az időbe is 920 v 820 mellett döntenék.

2014. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha lĂĄtni akarsz egy olyan rendszert, ami szĂŠpen lassan porba tiporja a konkurens rendszereket, akkor a lumia 820 tĂśkĂŠletes vĂĄlasztĂĄs!

Nokia lumia 820 készülékemről küldve.

2014. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!