Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár kérdés ezzel a vezeték...

Pár kérdés ezzel a vezeték nélküli töltéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


kérdéseim:

-jó e a lumia 1520, és 920 modellekhez?

-hol szerezhetném be megbízhatóan olcsón?

-ezt a töltőt vihetem magammal úgy hogy kihuzom belőle a vezetéket és csak a teló ará lakom ha pl lemerül suliban?konnektor nélkül

ugy mint ebben a videóban:

http://www.youtube.com/watch?v=ufOEDM9wOAk


a válaszokat előre is köszönöm!

1:20-nál mutatja



2014. jan. 31. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, jó hozzájuk (mindkettő Qi szabványt támogat, de ami fontosabb, 920-szal együtt mutatták be (Nexus4-gyel pl ez nem megy problémamentesen)).

Ez nem tartalmaz akkumulátort, így nem tudod konnektor nélkül tölteni a telefont. Amit a videóban bemutatott, az a DC-50, az alkalmas erre:

[link]

2014. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

uhh kösz haver!

ha nem online lennénk meghívnálak egy sörre XD

2014. jan. 31. 21:23
 3/4 A kérdező kommentje:

még annyit had kérdezzek már hogy ha azt a töltőállomást veszem meg akkor azt hagyhatom vezetéken estére meg akár napokig?

nem lesz baja az aksijának?

mert csak akkor vinném ha fontos..amugy itthon lenne konnektoron

2014. jan. 31. 21:27
 4/4 anonim válasza:
Természetesen hagyhatod. Nem lesz semmi baja. A vezeték nélküli töltök el az a. Baj hogy lasan töltenek és sok áramot fogyasztanak. De nekem is van egy és nagyon szeretem
2014. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!