Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a mobilom? Segítség!

Meghalt a mobilom? Segítség!

Figyelt kérdés

Ezzel a módszerrel probáltam rootolni a mobilom:

http://www.youtube.com/watch?v=QCBLOhWavT0


Szóval fel tettem rá mindent ahogy a videoba is van majd letöltöttem a Chainfire 3D nevű progit megnyitottam majd rámentem az Install CF3D re majd ezek után ki kapcsolt a mobilom és újra indulásnál nem akar bekapcsolni.


Illetve bekapcsol de ennél tovább nem megy:

Samsung Galaxy Young

GT-S6310N


Ennyi jön be és már ezt csinálja vagy 10 perce.

A telefon 3 hónapos még csak.


Kérlek segítsetek hogy mit tehetnék.


Köszi a válaszokat előre is.



2014. febr. 1. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
A biosz-t be tudom rajta hozni ugye a hang erő fel+ bekapcsolás+home gombbal és ha rá megyek hogy : Reboot System Now akkor is csak eddig jut el a telefon.
2014. febr. 1. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok eszed van, ez a teló még garanciás! Mi a fenét kellett vele szórakoznod? Lefagyott, gratula. Vidd szervízbe, de az biztos, hogy a szoftvercseréért fizetned kell. Erre így nem érvényes a garancia.
2014. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az sd kártyára akartam telepiteni fájlokat,mert az alap memoriáját kicsit kevésnek tartottam. És ugy halottam rootolni kell a telefont hogy lehessen sd kártyára telepiteni.


Amúgy a bios bármelyik menüjébe tudok lépkedni,de ha bekapcsolnám akkor mindig azt írja ki.


Valami más megoldás nincs?

2014. febr. 1. 12:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Kivettem az aksit,meg a sim kártyát is de nem müködik igy sem.
2014. febr. 1. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Tab2-m van, azon van olyan beállítás, hogy át lehet tenni microSD kártyára a fájlokat. Még a .jpg fájlokat is. Ugyanez a Mini2-n is beállítható, rootolás nélkül.
2014. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csari Marci válasza:
Na tesó nekem is ez a bajom :D
2014. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
haha meg is érdemelted! mi a brének rootoltad...
2014. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!