Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha még nem járt le a 2 év...

Adamka9914 kérdése:

Ha még nem járt le a 2 év hűségnyilatkozat lehet egy új telefont venni?

Figyelt kérdés
Ha még nem járt le a T mobilos 2 év hűségnyilatkozat csak 1 év járt le és szeretnénk venni még egy telefont ,akkor azt lehet egyből vagy kell várni pár hónapott??

2014. febr. 1. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

pont most voltam a t mobile-nál

felmondják a maradék hűségidőt ködbér ellenében

az én esetemben 2015 januárban jár le és ennek 41 ezer a ködbére

plusz ha van még telefonrészleted vagy ilyesmi


de ez díjcsomagonként változó

2014. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszúl tettem fel a kérdést ha 2 éves részletünk van és abból egy letelt akkor vehetek e még egy telefont 2 év részletre, vagy meg kell várni még le nem telik a 2 év és aztán lehet vásárolni egy másik telefont ??
2014. febr. 1. 13:00
 3/5 schumilex55 ***** válasza:
Új előfizetést engednek kötni ha erre voltál kíváncsi, nekik ez csak jó.
2014. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Duplán leszel hülye. Szolgáltatótól nem éri meg telefont venni.
2014. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az ugyanaz mivel részletet csak hűségidővel adnak


szóval ködbér+a hátralévő részletek egybeni befizetése kiváltja a szerződést és vehetsz a mostani számodra új telefont


ha viszont uj előfizetést kötnél akkor nem érdeklik hogy mennyi van már vehetsz akármennyit


de egyébként utolsónál a pont mert még a mediamarktban is jobban megéri telefont venni mint a szolgáltatóknál

2014. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!