Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Atlas W, FTM utána mit?

A szenszej kérdése:

ZTE Atlas W, FTM utána mit?

Figyelt kérdés
Kisöcsém nem tudta a feloldó mintát a ZTE Atlas W telefonomon és most kéri a google jelszót és email cimet. de nem fogad el semmit. Olvastam hogy meglehet ugy oldani hogy behozok valami recovery menüt. nekem ugy kellet hogy power gomb + hangerő gomb lefele nyomva tartás. de nekem semmi menü nem jön be. full sötét képernyő és fehér keretben azt irja hogy "FTM" de nem csinál semmit.kivettem a sim kártyát és a memória kártyát is de semmi nincs. pedig nagyon sokat vártam hogy behozza a recovery menüt de semmi.. most mit tegyek hogy behozzam azt a menüt?? pls valaki segitsen!!

2014. febr. 1. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!