Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem csatlakozik a...

Miért nem csatlakozik a géphez a telefonom? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok, Galaxy Ace 3 LTE telefonom van, usb kábellel próbáltam a géphez csatlakozni, de a gépen mikor telepítettem a hozzá szükséges programokat, valamilyen hibát írt ki.

Google Play-ről akartam appokat letölteni, ott azt írta, hogy nincs eszköz csatlakoztatva..


Illetve letöltött valami ilyesmit, hogy: Mobogenie. Láttam, hogy itt is vannak játékok..

ez megbízható, nem kerül vírus a telefonra/gépre, ha onnan töltök le?:)


Köszi előre is!



2014. febr. 1. 19:09
 1/2 Worest ***** válasza:

Nem ajánlanám a Mobogenie alkalmazást, én letöltöttem róla egy játékot, belassult a telefonom rohadtul.

Plusz még bele is pofátlankodik a reklámaival mindenhova, még ha egy programot is telepíteni szeretnék számítógépre.


Sajnos az USB hibába nem tudok segíteni, mert én magam sem tudom a választ.

Sok sikert a hiba megoldásába viszont.:)

2014. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor törlöm a gépről is, minek:)

Okés, azért köszi a választ!:)

2014. febr. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!