Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy S4...

Szerintetek Samsung Galaxy S4 vagy nokia lumia 1020?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 21:03
 1/10 SylwerStone ***** válasza:
100%

Android vs WP?

Ezt döntsd el!

A WP egy sokkal korlátozottabb rendszer mint az android, viszont cserébe sosem akad.

Az androidot pedig szétmoddolhatod ahogy akarod, fizetős alkalmazásokat is le tudsz warezolni, ez a WP-n nem lehetséges.

Én személy szerint A Lumia 1020-at választanám.

Sok extra szolgáltatás, bitang jó kamera,szerintem szép design, sokáig támogatott rendszer.

2014. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval: Lumia 1020!
2014. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 meszike91 ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés nemrég volt.
2014. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem,nem a Samsung Galaxy S4 jobb
2014. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a lumiát venném.
2014. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Samsung Galaxy S4.

Nagyon jó telefon. Gyors. Éles, jó képeket csinál. Lehet drága, de megéri az árát. Nem utolsó sorban, nagyon elegáns "kis" telefon. Fiúnak-lánynak,nőnek-férfinek egyaránt megfelel.


A Nokia-t nem ismerem. Kinézetre sem tetszik...

De amelyik jobban tetszik, és amelyiket érdemesebbnek tartod. :)

2014. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

A Nokiát választanám(választottam). az Galaxy S4 egy műanyag, olcsó telefon érzését adja. Akadozhat és nagyon sok már az első héten a szervizben végzi.


A Nokia kamera terén sokkal jobb. Első ránézésre sokkal jobb minőséget ad, a képe is nagyon gyönyörű, éles.

2014. febr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi alapjan jutottál erre a 2 modellre

De akkor ink az s4zoommal hasonlitanám ossze az 1020-at

Mindenkepp a lumiat ajanlom

Es esetleg ha lenne hozza meg egy 10-esed es nem zavarna a 6"-os kijelző akkor ajanlanam figyelmedbe a 1520-at

Ugyan 20mpixeles a cameraja de mar 4 magos snapdragon 800-as dolgozik benne es az akksija is 3400mah-s

Meggondondolnam a helyedben ha nem zavar a tepsifon feeling

2014. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az s4en mar uveg van, es nem eppen muanyag erzest ad. Amugy az s4et magasan pontozzak. Nekem meg csak 5 oraja van. :D
2014. febr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs a Samsungnak műanyag hatása! Nekem is az van és egyaránt imádom külsőre és tudásban is! A kamera meg olyan tökéletes, hogy fölösleges lenne már több megapixel. (még ha a Nokiának 41-es is, de szerintem már ez a 13 is elég a tökéletes képekhez-már aki nem fotós, de az meg úgyse telefont vesz fényképezéshez)
2014. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!