Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek eBay-ről iPhone 5-öt...

Merjek eBay-ről iPhone 5-öt rendelni? (Nem tudhatom, hogy klón-e).

Figyelt kérdés

EBay-ről készülök iPhone 5-öt venni. Angliából 135 000, új, kártyafüggetlen, 16GB. Az eladó CSAK pozitív visszajelzéseket kapott, de kicsit keveslem az árát, itthon 165 000 forint körül van. Lehetséges, hogy klón? Bár, ahhoz meg túl drága nem?

Válaszokat köszönöm!



2014. febr. 1. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Eladónak mennyi értékelése van? Pár tíznél még nem sokat jelent, ha csak pozitív.

Alaposan olvasd el a leírást, hogy sehol nem szerepel-e, hogy csak dobozról van-e szó, vagy hogy replika (klón). Azt is nézd meg, hogy tényleg hálózatfüggetlen legyen az eszköz.

2014. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most visszakerestem, és 5S készülékről van szó, bocsánat, rosszul emlékeztem! :) Tehát 602 Positive, 2 Neutral, 0 Negative visszajelzés van. Az iPhone pedig 160 000 forint kiszállítással együtt.
2014. febr. 1. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elado megbizhatonak tunik bár nemtudom hogy milyen modell(pl:usa)bár valoszinuleg nem ervenyes rá itt a garancia ha pedig barmi lesz vele és az elado valoban vállal rá garanciát akkor megint macerás angliába kuldeni várni stb... javaslom neked probáld itthon az 5s nek az ára már 178 ezer határait surolja és menni fog még lejjebb is, és még a gsm boltokban is jobban bizok mint egy megbizhato vevoben 2ezer km-rel arrébb. Nem mellesleg a gsm bolt még ha a legolcsobbhoz csupán gsm garanciát ad itthon azzal is könnyebb foglalkozni megéri az a plusz 10 ezer én azt mondom
2014. febr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vevo helyett elado
2014. febr. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, igazad van, a GSM jóval egyszerűbb.

2014. febr. 2. 01:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan klón van, hogy elsőre még kézben tartva is majdnemhogy lehetetlen megmondani. pláne egy fényképről!!!! Az eladók az ilyen oldalakon sokszor forma és sztenderd képeket tesznek be a képhez, ha összehasonlítod azokat, rengeteg találatot fogsz apni ugyanazzal a képpel tehát az nem megbízható. ...

Én bitosan nem venném meg csak azt, ami ott van a kezemben, ki tudom próbálni és megy rajta minden, aminek mennie kell. Ennyi pénzért ne legyen lutri.

2014. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szt hiszem már eldöntötted a kerdest de meg annyit hozzátennek hogy gsm bol megha gsm is odamehetsz es csekkolhatod az árut aztan ha megse tetszik akkor azt mondod hogy jo napot aztan lelepsz vagy ha késobb bármilyen gebasz van vele akkor csak siman visszaviszed és nem elsz bizonytalanságban ha pedig ebayrol rendeled akkor kilosz 160 ezret a semmibe és bizonyára az elado valamilyen dhl superspeed kombo nonstopshipping meg mittudoménmilyen szallitassal kuldi tegyuk fel 3 nap akkor arra a 3 napra szivrohamhoz közeli állapotot es 200 as vernyomast garantálok neked
2014. febr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, igaz.

Köszönöm a válaszokat, nem eBay-ről fogom venni. :)

2014. febr. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!