Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One vagy iPhone 5s vagy...

HTC One vagy iPhone 5s vagy Samsung Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Sorrend is jöhet!
2014. febr. 2. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

s4

htc

iphone



amióta iphone van azt használok de amióta bejött ez az ios 7 szörnyű lett az egész telefon tele van bugokkal nem képesek kijavítani már vagy fél éve próbálják de amióta steveke meghalt esélytelenek csúnya is az op rendszer emellé ezért s4-re váltottam hát imádom pedig elítéltem mindig az androidot kár volt a családba 2 5s-t cseréltek le s4-re miután megvettem pedig iphonera esküdtek :)

2014. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Személy szerint az iPhonet preferálom. Mérnökinformatikusként dolgozom, tehát van rálátásom a dolgokra. Az iPhone 5S jelenleg szerintem a legerősebb telefon a piacon. Ha megnézel egy benchmarkot, amiben szerepel az iPhone 5S, akkor biztos, hogy az első helyen lesz. A méretéből adódóan szerintem kényelemsebb is, mint a többi, illetve magasan a legszebb. Nem beszélve arról, hogy egy iPhonenak 1-2 év múlva is meglesz a presztizs értéke és az ára sem fog akkorát zuhanni, mint a többi készüléknek. És hogy egy kicsit beszéljek a technikai adatokról: a többi készülékkel szemben az iPhone 64 bites, tehát 2x annyi számítást képes elvégezni, mint a többi készülék. És az már csak hab a tortán, hogy az IOS-t sokkal jobban az adott készülékhez igazítják, mint az androidot. Egyébként az IOS7 egyáltalán nem bugos, tény, hogy a régebbi, gyengébb készülékekkel akadnak problémák, viszont 5S-en kitűnően működik.

Az én sorrendem:

-iPhone 5S

-Sony Xperia z1 (Igaz, hogy nincs a listádba, de szerintem itt a helye)

-HTC One

-Samsung Galaxy S4

2014. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyetértek az előttem kommentelővel!

Iphone 4s óta iphonem van.

Volt i5-m , most pedig iPhone5s-em van.

tökéletesen meg vagyok vele elégedve, és le nem cserélném bármely más készülékre :)

2014. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!