Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új mobiltelefont szeretnék...

Egy új mobiltelefont szeretnék venni. De olyan sok van a piacon nem tudom, milyen márka, milyen szoftvert érdemes választani. Ebben kérnék segítséget!?

Figyelt kérdés
Új mobiltelefont szeretnék vásárolni. De olyan hatalmas a választék, és olyan nehéz választani. MAX 30-35 ezerért szeretnék venni egy érintőképernyős lehetőleg Androidos készüléket, de a készülékek tömkelegéből nem tudok választani. Aki ért hozzá, adna 1-2 tippet? Néztem már pár készüléket, jól néztem ki, de mindig találtam valamit ami miatt mégse. Számomra fontos lenne hogy szép képet készítsen, ne merüljön le olyan gyorsan, és wifi elérhetőség legyen rajta. Aki tudna rajtam segíteni kérem írjon ! (Nem oldalt kérnék,, hanem személyes tapasztalatot, élményt, ami segítene a választásban !

2014. febr. 3. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért inkább ne vegyél Androidosat mert csak a baj lenne velük, Lumia 520 jó lesz ennyiért !
2014. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a WindowsPhone-okat ajanlom. Nekem 625-om van, es imádom. Elotte androidos volt. Ez sookkkal jobb:) es eddig 99,9% csak jót Hallottam a lumiakrol, akiknek van. Nézz korul;)
2014. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp utána nézek, sőt szerintem egy Lumia 520-at fogok rendelni !
2014. febr. 3. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Előfizetéssel, feltöltőkártyával, vagy kártyafüggetlenül vennéd?

A Lumiák jó választások. De ennyiért csak az 520-as van, abban viszont nincs vaku. Sőt az is drágább.

Az ilyen olcsó készülékek nem igazán csinálnak jó képeket egyébként sem sajnos.

2014. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kártyafüggetlenül néztem.Úgy valamivel olcsóbb. Eddig egy 2 megapixel-es kamerás mobilom volt :D Bár az is szép képet csinált.Sajna nincs most erre annyi pénzem amennyit szeretnék, de a telefonom tönkrement. És azért kapkodok ennyire, hogy gyorsan egy telefont.
2014. febr. 4. 06:02
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2mp-elhez képest az 520 kamerája nagyon jó képeket fog készíteni. Ha nem gond a vaku hiánya.
2014. febr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!