Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud segíteni valaki, hogy...

Manominator1992 kérdése:

Tud segíteni valaki, hogy lehet rendszert telepíteni egy Samsung Galaxy Ace gt-5830M típusú készülékre, ami teljesen üres?

Figyelt kérdés

Odinnal ment egyszer a telepítés, azóta sehogy nem tudom download módra bírni, és nem találok olyan rom-ot se amit recovery-ből elfogadna (neten lévő piszkált romokat már majdnem mind néztem, eredetit nem találtam ) .

3 Napja szenvedek vele, de recovery módon kívül mást behozni nem sikerült. más kombinációkkor vagy teljesen fekete a kijelző, vagy ugyan úgy mint sima bekapcsoláskor a logó.

A telefon akkumulátora alatt 5830i van de mikor bejönne 5830M-et ír ki logóra.



2014. febr. 5. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szükséged lesz egy USB Jig-re keress rá egy rossz usb kábelből és egy ellenállásból te is készíthetsz otthon. Ezzel download módba tudod majd tenni. Ha sérült rajta valami akkor nem fogsz tudni recoveryből romot feltenni
2014. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erről az usb Jig-ről bővebben mondanál valamit?
2014. febr. 5. 10:53
 3/12 anonim ***** válasza:

ez valójában annyi, hogy két vezetéket az USB kábelben összekötsz egy ellenállással. De erre vannak ilyen előregyártott kis vackok is ebayen.

Amint bedugod download módba kerül tőle a legtöbb galaxy telefon többek között az ace is emlékeim szerint, és még a számlálót is lenullázza (ha van ilyen ace-ben)

300k ellenállás kell

2014. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt van egy leírás az usb jigről :

[link]

Valószínű azért van ez a hiba mert nem megfelelő, nem a rá való romot telepítetted Odinal!

2014. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát igen. A telefon alapból 5830i ez van az akkumulátora alatt , de mikor bejön m-es nek mondja magát.

Megpróbálom ezt a jig dolgot, de honnan tudok leszedni működő magyar i-re valo romot odinhoz?

Mert ami rajta volt, amit rá tettem csak angol volt, ezért vágtam bele hátha másikkal magyar lesz, de azóta csak töltés logú meg a bekapcsoló logó van.

2014. febr. 5. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon regisztráció után le tudod tölteni :

[link]

2014. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam de hotfile-ről nem enged....

rámegyek hogy t-mobil magyar, és ezt írja nekem ki:

DOWNLOAD: Hotfile has been shudown. A download link to Terafile.co will be presented as soon as the firmware is uploaded. We are busy uploading all files to the new host. We apologize for the inconvenience.

2014. febr. 5. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
írd be a fájlnevet google-be amit letöltenél biztos lesz találat
2014. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Találni talált de nem mindegyikre, na de majd még keresek. Köszönöm a gyors válaszokat.
2014. febr. 5. 12:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Szétszedtem egy univerzális töltő azon részén ami a telefonba jó, ott 5 láb van de akárhogy próbálom, magától semmikép nem kapcsol be , ha bekapcsolom ugyan az ami eddig ...vettem 300kohm ellenállást, meg 1x3-100khm 1% ellenállást, a töltő részével egyáltalán semmi. Az adatkábel meg olyannyira van telenyomva gumi szigeteléssel, hogy nem tudok hozzáférni a lábakhoz, de az 3-2 elosztású alul 3 felül 2 láb. Magyarországon nem találok ilyet.
2014. febr. 11. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!