Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Solát megéri...

Sony Xperia Solát megéri elcserélni Lumia 520-ra?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 11:25
 1/9 A kérdező kommentje:
A telefon csak év végéig kellene, akkor vennék egy újabb lumiát, viszont most a t*köm tele van az androiddal.
2014. febr. 5. 11:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg!
2014. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem ismerem a solát, andoriddal kezdtem énis most lumia 620-am van és jobban tetszik mint az android viszont az 520-at sokan szidják marketen látom hogy a nagyrésze akinek baja van a programokkal azt használ
2014. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A nekem lényeges alkalmazásoknál nincs problémájuk akik 520-at használnak
2014. febr. 5. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Ha az Androiddal van bajod, akkor rakj föl másik ROM-ot, és akkor talán más véleményed lesz a világ legjobb mobil operációs rendszeréről.
2014. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, ha tévedek, de az ilyen ROM-molgatásokkal ugrik a garancia is, nem?!
2014. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok

én sok romot kipróbáltam az androidomon de egy idő után mindegyik lelassult kilépett újraraktam de aztán megint

a rom miatt a garancia akkor ugrik ha az új rommal viszed szervízbe ha jól tudom vissza lehet úgy állítani eredetire és akkor nem ugrott

2014. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Barney96 ***** válasza:
#5 romolgatástól nem lesz rajta wp ;) amúgy ezek a sonyk 4.0-4.1-el szoftveresen nem voltak jók szerintem megéri váltani, meg a romolás is olyan, lehet hogy nem értesz hozzá annyira, lehet hogy tönkremegy közben+kiismerheted a rendszert mielőtt nagyobb lumiára váltasz
2014. febr. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most jelenleg egy JB eXperience v2.1 van rajta egy WP8 launcherrel :)
2014. febr. 6. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!