Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont vettem, a védőfóliát...

Telefont vettem, a védőfóliát levehetem?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem nagyon zavar. Vagy inkább ne vegyem le?
2014. febr. 5. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem az első érintős telefonomon nem olt ellenben most cserébe van 2 kifejezetten nagy karc meg elég sok zsebkarc

az új telefonomon miután ráraktam a fóliát 2 nap múlva olyan sebet kapott hogy az rendesen zavart volna ha elhúzom ott az ujjam

2014. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél rá normális fóliát, ami gyárilag rajta van elég béna. A jó fóliát észre sem veszed.
2014. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem ne vedd le, amig le nem jön magától! Jól jöhet az, mert nem porosodik a kijelző, v nem látszik rajta az ujjlenyomat.
2014. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszel rá rendes fóliát és a gyárit lenyúzod,
2014. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!