Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni ezt a telefont...

Megéri megvenni ezt a telefont? :D

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy klón,de tökre ugyanolyan mint az eredeti,és aztírták gyors is :D Nekem csak Youtubera,Facebookra meg ilyesmikre kéne :D A kérdésem az hogy megéri-e az árát. Szóval gyors-e,meg ilyesmik! :D Előre is köszönöm a válasszokat! :D [link]

2014. febr. 5. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért már normálisabb telefont is kapsz, ami nem klón, nem fogsz belehalni, ha nem iphone-od van.
2014. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ha ilyet veszel hülye vagy.
2014. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, és mindennemű klónt, ha jót akarsz.
2014. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha gond van vele, Kínában fogják szervizelni?
2014. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Worest ***** válasza:
Ezeket a klónokat töröld ki az agyadból, az összes egy nagy rakat ****. Ebből az árból már tudsz venni egy Nokia Lumia 520-at, ami mostanság a legjobb telefon ár/érték arányban.
2014. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az embereket, akiknek ez meg fordul a fejükben, hogy ilyet akarnak. Iphonera nem telik, de menők akarnak lenni? Vagy mi?

Ilyenkor mindig jön a "ó én nem a kinézetéért veszem, hanem mert olcsó." Akkor miért nem vesz egy semleges kinézetű kínai telót?


Jesszus.

2014. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én pont a kinézetéért veszem,tetszik nagyon,olyan stílusos. Na de az a kérdés hogy gyors-e,lefagy-e... szerintem egész jó ezekre pont elég hogy facebookozzak rajta meg ilyesmik :D Várom az oltásokat h "hülye villogós bu*i" meg ilyesmik ^^ A normális válasszokat pedig köszönöm! :D
2014. febr. 5. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a Tékozló Homáron olvastam egy posztot, hogy milyen gond adódhat a ki tudja, honnan származó telókkal. Igyekszem előkeríteni.
2014. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Meg is van:


[link]

2014. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De a kommenteket is olvasd el, ott is írnak jókat, főleg a vége felé.
2014. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!