Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan, hogy az ember...

Létezik olyan, hogy az ember elektronikusan feltöltödik és a telefonját feltölti?

Figyelt kérdés

Nos, ez a jelenség anyukámnál történt és én is szemtanúja voltam ennek a dolognak. Nem hittem a szememnek! Sem a bőrömnek!

Amikor hazaértem a szokásos módon adtam édesanyámnak puszit de megrázott nem enyhén. Nos ilyet már tapasztaltam. De az ő arca teljesen piros volt, és nyugodt. Nem mintha magas lett volna a vérnyomása. Na a lényeg, hogy amikor sms-t kezdett el írni a töltés jel elindult. A rublikák egymást követték. Nokia nyomógombos. Mi okozta pontosan ezt?


2014. febr. 6. 17:55
 1/1 Tengor ***** válasza:

Haldoklik a telefon szoftvere.

Sztatikusan nem tud annyira feltölteni, hogy tudja tölteni a telefont.

2014. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!