Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus L9 II mennyire jó...

LG Optimus L9 II mennyire jó telefon?

Figyelt kérdés

Elsősorban tapasztalatok érdekelnek, akinek van ilyen, jöhet bármilyen vélemény! És az árát megéri?

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 8. 09:32
 1/4 anonim válasza:

Január 20-án vettem a Mediába 75-ért.

Előtte egy LG L7-em volt de azt ellopták és az L9 II-re jutott a választás, mint új telefon.

A közel 1 hónap alatt már nagyjából kitapasztaltam a telefont és nekem nagyon tetszik, nagyon jó telefont sikerült összehoznia az LG-nek.Lehet mondani, hogy húúúú a G2 sokkal jobb (ami igaz is) de 75-90 ezer közti telefonokkal összehasonlítva szerintem jó vétel az L9 II.

Amit hibának tudok említeni az az, hogy lehetőleg szilikon tokot vegyél rá mert nem nagyon de hamar karcolódik a hátlap és nagyobb védelmet nyújt a telefonnak is.

Sajnos az előlapi érintésérzékelős "gombok" nem kaptak háttérvilágítást, de én 1-2 óra alatt megszoktam (főleg, hogy előtte is LG-m volt) és a sötétbe se okoz problémát a gombok megtalálása.

Gyárilag sok alkalmazás van benne, pl.:Infraportal van felszerelve így a gyári alkalmazással távirányítónak is tudod használni a telefont,gyárilag van benne Chrome böngésző és még egyéb hasznos appok.

A kamera szép képeket csinál, gyors telefon.

Komolyabb játékként a Real Race 3 van rajta és gyönyörűen fut.

Eddig egy telefonon se használtam a gyári zenelejátszót de ami rajta van azt nagyon jól eltalálták.

Ami egy kicsit zavar (ez az LG mint gyár hibája), hogy kicsit le vannak maradva a szoftverfejlesztéssel.

Az L9 II az LG-nek a legmagasabb középkategóriás készüléke és még csak 4.1.2-es android van rajta de azt gondolom, hogy ez nem annyira lényeges.

A kijelzőt még nem is mondtam, nagyon szép képe van, Full HD-s filmeket egyenesen élvezet nézni rajta!

Remélem tudtam segíteni, bármi kérdésed van írj!

2014. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nagyon sok infó, nem is számítottam ennyire! :D

Ha összejön a pénz, vagy ilyet veszek, vagy Sony Xperia SP-t, még döntöttem el. Amúgy olvastam az L9 II-ről, hogy a rendszer nagyon sok ramot "megeszik", mindössze kb. 250 MB marad szabadon, ez mennyire igaz, és mennyire befolyásolja a gyorsaságát? Főleg a filmekre és játékokra célzok, mivel ezeknek a legnagyobb a rendszerigényük

2014. febr. 9. 14:10
 3/4 anonim válasza:

Igen, kicsit sok ramot zabál a rendszer önmagban is.

átlag 550-640 MB a foglalt ram, de le szokott menni 400 megára is!

a Dead Trigger 2-nél ha fullon van a grafika akkor érezni néha hogy egy kicsit akad de ez kicsit sem zavaró.

Én kiraktam a feladatkezelő Widgetet és folyton törlöm a ramot.

Filmezésnél nem veszed észre 1080P-s filmeket a gyári lejátszóval is akadás mentesen visz, úgy hogy közbe Facebookozok, sok köszönet annak aki kitalálta a Qslide opciót! :)

Remélem választ kaptál a kérdéseidre! :)

2014. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon is! Köszi szépen a választ! :)
2014. febr. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!