Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Van egy Huawei...

NHC_MoN kérdése:

SEGÍTSÉG! Van egy Huawei U8500-as okostelefonom és nem kapcsol be. Részletesebben lennt leírom. Röviden a bekapcsoló képernyő örökké megy és nem kapcsol be. Lehet vele valamit csinálni (ha igen hogyan) vagy kuka?

Figyelt kérdés
Eddig ebből állt a bekapcsolás:1. Huawei logo 2. Android logo 3. Pin kód. Az egyik nap újraindítottam és most csak ebből áll:1. Huawei logo 2. Android logo és sokáig (szerintem végtelenségig) de egy napig biztos az a logo megy és nem kapcsol be. Próbálkoztam a billentyűkombinációval amit olvastam a neten de nem sikerült, akkor már az 1. lépés ment örökké. Elvittem szervízbe de ott azt mondták, hogy nem lehet vele semmit csinálni. Aki tud kérem segítsen mert ez az egyetlen okostelefonom van másikra meg nincsen pénzem. Lehet vele valamit csinálni (ha igen hogyan) vagy kuka?

2014. febr. 8. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden telefonban van recovery menü. Ebben is kell lenni.

Abba ha belépsz, akkor factory resetet kell csinálni. Elveszik minden program, de visszaáll az eredeti állapot és használható lesz.

2014. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szervízes meg szerintem csak simán hülye volt hozzá.

Van ilyen. Amikor annó a már több, mint fél éve megjelent telefonomra kerestem tokot, azt mondta az egyik mobilosboltban az eladó, hogy az ilyen új telefonokat nem ismeri és nincs hozzá tok. :)

Májusban jelent meg a T-mobile már azon a nyáron forgalmazta én meg január végén vettem.

2014. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor a recoveryt kellene megkeresnem már csak az a kérdés, hogy hogyan. Köszönöm!
2014. febr. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!