Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szólják le Nokia Windows...

Miért szólják le Nokia Windows phone op rendszerű telefonokat az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni Nokia lumia (625 vagy 925-öt) telefont de az androidos osztálytársaim azt mondják hogy az egy lassú sz*ar. Én eddíg csak jót hallottam róla. Az egy dolog hogy nem valami testreszabható de ez engem nem érdekel.

2014. febr. 8. 18:54
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
A "lassú sz*ar" indoklás tudod mennyit ér...
2014. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem ismerik és ez a divat. Én is nemrég váltottam Androidról Windows Phone-ra (Lumia 625). Eleinte húztam a számat, de ahogy kezdtem felfedezni úgy egyre jobban kezdett tetszeni. Most már ott tartok, hogy soha többet Android. Szerintem kellően gyors, egyáltalán nem lassú.
2014. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

előző a szivemből szólt


az osztálytársaid nem ismerik a windowsphone-t és szidják..

ennek nincs értelme de gondolom ők sem értelmesek


az hogy " lassú sz*r" azt nemtudom melyik találta ki


mert a windows phone egy olyan rendszer amelynek a felülete ugy van optimalizálva hogy egy 2 magos 512ramos mezei vason is akadásmentesen elfusson évekig

soha ismétlem soha nem fog megakadni meg befagyni mint az androidos osztálytársaid telefonjai

2014. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert nem ismerik, és mert a régebbi Windowsokról sokszor hallani hogy fagy, stb. És "egyként azonosítják" a 2 rendszert. Nekem is leszólják az oszt. Társaim, de nem érdekel. Jelenleg androidot használok, de igyekszem eladni és venni egy lumia 520-at. Nekem a Lumia 625 tel csak a nagy kijelző kis felbontás a bajom, bár tegnap kipróbáltam a boltba és ellennék vele. A 925 meg az hogy nem bővíthető a memória érs caak 16gb van. Ajánlom hogy nézd meh a lumia 920-at az se bővíthető viszont 32 gb a tárhely.

Egyébként hány éves/hányadikos vagy,

2014. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem ismerik és a fiatalokban nagyon erős az előítélet.

A WPre pont az ellenkezője igaz, gyors és akadás mentesen működik

2014. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akármelyiket választod, majd irigykedhetnek (a kis előítéletes kretén) osztálytársaid :)
2014. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Barney96 ***** válasza:
Főleg amikor sebességben megveri az ő csillió magos droidjaikat
2014. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaja, sok a kretén, vedd a Nokiát! ;)
2014. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Amúgy valaki kérdezte ezért mondom: 14 éves/8.osztályos vagyok.
2014. febr. 8. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Fasza, én is 14 vagyok csak azért kérdeztem hogy nem-e csak nekem számít a megbízhatóság mint a divat :D
2014. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!