Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Nexus 5-öt tudok valahol...

XenoMorph kérdése:

LG Nexus 5-öt tudok valahol részletre venni, úgy hogy nincs havidíja, vagy használtan?

Figyelt kérdés
Szóval vagy részletfizetésre kéne úgy, hogy ne kelljen külön havidíjat fizetni az estleges internetért, ugyanis a telefonba egy meglévő feltöltős sim kártyát tennék. Használtan is kerestem ezt a telefont de szinte csak a bolti áron találtam, ha tudtok olcsóbban légyszi írjátok le.:)

2014. febr. 8. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nexus 5-öt itthon részletre sehonnan sem tudsz.

Szolgáltatónál egyáltalán nincs, de ha lenne neked az amúgy sem lenne jó, mert külön havidíjat nem akarsz fizetni, illetve hivatalosan egyáltalán nem elérhető az országba, így MediaMarkt meg hasonló helyeken sem kapható, ahol lenne részletfizetésre lehetőség.

Csak GSM boltokba kapható, ott meg nincs részletfizetés.

2014. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Extreme Digitalba van, 149.990 Viszont van részlet, normális garancia, és nem is szedik ki a tartozékokat, mint a gsm boltosok.
2014. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bp1985 ***** válasza:
2014. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de nem találok részletfizetési módot
2014. febr. 9. 09:37
 5/9 A kérdező kommentje:
megtaláltam a részletet. 10 hónapon át 15ezer forint, ezzel csak az a baj hogy más boltokban 120ért adják, szerintetek így is megéri?
2014. febr. 9. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Más boltok alatt gondolom GSM boltokra gondolsz.

Ha megnézed árukeresőn vagy akárhol, GSM boltokba is 110-160 ezer között lehet megvenni. Nem csak poénból olcsóbb egy-két helyen, ott általában az áfával is csalnak (ez mondjuk a vevőket nem különösebben érdekli, ha cserébe olcsóbban kapják meg a készüléket), nem kapsz hozzá tartozékokat, csak bolti garancia van (ahol ha elromlik a készülék örülhetsz, ha megcsinálják, és örülhetsz, ha jól csinálják meg és nem barmolják szét a telefon belsejét), stb.


Szóval megér 150 ezret, mert itt cserébe egy 100% normális készüléket kapsz, mint amit Google Play-ről is kapnál, ha elérhető lenne az országba, illetve nincs más választásod, mert máshol nem igazán lehet részletre venni.

2014. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Pont nemrég volt egy fórumozó, ako megvett egy gsm boltba telefont, majd meghalt a kijelzője. A samsung elhajtotta, mivel nincs rá gyári garancia, a gsm bolt pedig elállt a garanciális szervizeléstől. Ezért tilos bármely gsm boltba telefont venni.
2014. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem. és ehhez milyen garancia jár? megbízhatóak?
2014. febr. 9. 12:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert edigital elég megbízható bolt, nem csak egy kis sarki GSM üzlet, viszont Nexus 5 itthon hivatalosan nem kapható, így nem tudom milyen garancia van rá. Lehet LG garanciát kapsz rá, hisz ő gyártja, és így akármelyik LG szervizbe elviheted és profi módon megcsinálják, én erre tippelek, de ezt valaki nálam okosabb lehet meg tudja majd mondani, vagy hívd fel őket.
2014. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!