Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson v630i 3hónaposan...

Sony ericsson v630i 3hónaposan lett baja, az hogy nem talál hálózatot. Minden működik rajta csak ez nem. Mi lehet a baja? Mennyiért és hol tudnám megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha három hónapos, akkor még kellene, hogy legyen rajta garancia, tehát be kellene vinni a szolgáltatóhoz, de ha nincs rá valami okból gari, akkor inkább valamilyen mobilboltba vidd, mert tuti olcsóbban csinálják meg. A hibának több oka is lehet: ha esetleg előfizetéses volt a készülék és nem volt fizetve a havidíj akkor a szolgáltató letiltja, ha esetleg kétes helyről származik akkor is lehet ugyan ez a felállás pl.: lopott a készülék és ezért tiltják le. Az is előfordulhat, hogy a végfok hal meg a telefonban (ilyenkor sincs térerő), de lehet még szoftverhiba is (bár ez a legvalószinűtlenebb). Próbálj hívni a telefonról 112-t, ha azt kiengedi akkor nagy a valószínűsége, hogy le van tiltva (letiltott telóról mindig megy a segélyhívás) És még ezen kívül is sok-sok lehetőség van. Javítási költség (ha mobilboltba viszed javíttatni) végfok kb.: 5000 szoftver kb.: 3000
2008. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, letiltás tuti nem mert vodától vettem. visszavittem garanciával és úgy kaptam vissza h saját költségemre megcsinálják, de mondták h amennyiért ők megcsinálnák azért nem érdemes.... NEKIK.... hiába mondtam h nem ejtettem le a telót meg víz se érte semmi - bizonyítsam be. kössz... Ezt a végfokost mondták már hogy az lehet a baj. A héten megyek telós környékére valószínű elviszem akkor ha már második ember mondja h ne dobjam ki mert csak ez lehet a baj vele. Köszönöm.
2008. júl. 20. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!