Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani, ha a fényképezés az elsődleges szempont, de azért szeretném 100 ezer alatt megúszni a "bulit"?

Figyelt kérdés
Előjáróban szögezzük le, abszolút laikus vagyok a telefonokhoz. Processzor, mag... ezek jobbára nem mondanak semmit.:) Viszont úgy alakult, hogy tönkrement a fényképezőgépem, és a telefonom is meghalni látszik.:( Ezért arra gondoltam, összekötöm a kellemest a hasznossal, meg amúgy is kényelmesebb lenne egy kütyüvel mászkálni. Ezért szeretnék egy olyan telefont, ami jó képeket/felvételeket készít. Lényegében más nem is számít, meg persze azért tudjak rajta telefonálni is, nyilván.:) Szemezgettem ezzel a Samsung Galaxy S4 Zoom-mal, de megnéztem élőben is, és elég otrombának találom, és amúgy sem olvastam róla jókat. Esetleg tudnátok ajánlani valamit hasonló árkategóriában? Vagy nem rossz a Zoom sem, csak meg kell barátkozni a külsejével? Előre is köszi a válaszokat.:)

2014. febr. 9. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 1020. Több mint 100, de a legjobb mobilos kamera ami forgalomban van.
2014. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

nem tudja egyik mobil sem azt nyújtani mint akár egy 60ezres fényképezőgép tudna, felesleges volna ennyi pénzt beleölni, jobb egy mobil és egy fényképezőgép külön.

S4 zoom pedig nem nyújta azt ami az ára alapján várna tőle az ember

2014. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!