Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone mennyit mennyit bír?

Az iphone mennyit mennyit bír?

Figyelt kérdés
mennyit bírnak az iphone telefonok? Mert azért nem egy olcsó telefonok és nem akarok kiadni sok pénzt érte azt fél év után meg el kezd szaggatni.

2014. febr. 9. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem iPhone 4-et veszel, hanem minimum egy 4S-t, akkor legalább 1-2 évig biztos nem lesz ezzel bajod.
2014. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Iphone 5-öt szeretnék
2014. febr. 9. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
az jó, attól nem kell tartanod
2014. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi mit? 397621,48 banánt.
2014. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De vicces vagy. Nem akkor a gyengébbek kedvéért kijavitom arra hogy hány évet bír
2014. febr. 10. 16:28
 6/6 anonim válasza:

A 4-es kezdett el nekem belassulni 3 év után, de ez amiatt van, hogy a legújabb 7-es szoftvert raktam rá.

Szerintem kb 3 évente érdemes is cserélni, mert ennyi idő elég nagy változás a technikában, és persze az akkumulátorok is elfárad ak.

Jövőre szerintem jönnek majd a 64 bites alkalmazások a telefonokra, akkor emiatt majd sok memória kell bele, szóval kb ezzel számolj.

2014. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!