Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás elött vagyok,...

Telefon vásárlás elött vagyok, és nem tudom eldönteni melyiket válasszam : Blackberry Z10 vagy Samsung Galaxy Express? ( Többi Lent )

Figyelt kérdés
Ha nem vehetem meg ezeket, akkor Samsung Galaxy S Advancebe vagy Galaxy Ace 3ba gondolkoztam . És még egy kérdés : Megéri Blackberry t venni?

2014. febr. 12. 21:25
 1/1 Kis Peter-IStvan válasza:
En probaltam regi sonyericssonokat,symbiant,androidot(jelenlegi).Probaltam,windows phont , iPhone-t is meg blackberry-t is .Mondjuk nem a Z10-et igy konkretat nemtudok mondani, de ha alkalmazasokban gondolkodol akkor a Samsung(mert Android), ha meg ugyse jatszanal annyit rajta akkor inkabb az egyedi bb z10
2014. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!