Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y300 cyanogenmod...

Huawei ascend y300 cyanogenmod 11 telepítés hiba? Esetleg kernel csere? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most cm 10.2 van rajta. De amikor a 11 et akarom telepíteni hibát ír ki (wipoltam előtte) és más kitkat romot is próbáltam és azzal is ugyanez volt... De a 10.2 őt gondnélkül felrakja bármikor..


Ha jól sejtetem a kernel nem kompatibilis ha így van segítenétek hogy kell kernelt cserélni



2014. febr. 12. 21:40
 1/4 kilroy ***** válasza:

Először is letöltöd a rendszerhez passzoló kernelt a telefon belső tárhelyére (!ide! /sdcard/kernel.bin.md5).

Felrakáshoz pedig a legtutibb módszer ez: [link]

Vagy letöltöd az Android Terminal Emulator programot.

Elindítod, és beírod pontosan ezt (a $ és # jeleket a program mint promptot jeleníti meg, nem neked kell beírni):


$ su

# dd if=/sdcard/kernel.bin.md5 of=/dev/block/mmcblk0p15

# reboot


A reboot parancs után a telefon újraindul.

A tévesen beírt parancs illetve elírás visszahozhatatlanul elronthatja a telefonod!

Sok sikert!

2014. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kilroy ***** válasza:
Ezt kiírom nagybetűvel, mert úgy látom nem egyértelmű kicsivel: "MMCBLK0P15"
2014. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A bootloadert is frissíteni kell, mielőtt a CM11 et ráteszed. Az, amelyikkel a 10.2-őt rátetted a telefonra, nem tudja rátolni a CM11-et.


[link]


itt nézelődj.

2014. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez elég régen volt... A kérdés kiírása után kicsit jobban utána olvastam. És azt találtam, hogy a recovery-t kell frissíteni. Meg is tettem, azóta már volt slimkat, és MIUI (JB) is a telefonomon. De akkoris a CM vált be legjobban...
2014. nov. 25. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!