Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet két telefont...

Hogy lehet két telefont összekapcsolni, hogy az egyik modemként működjön és meg tudjam osztani az internetet?

Figyelt kérdés
Vagy lehet egyáltalán? A laptop érzékeli modemként bluetoothon keresztül a telefont, de a másik telefon nem. Valamilyen programmal meg lehet ezt csinálni? Egy alaptelefonról és egy androidos telefonról van szó.

2014. febr. 13. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek kéne összekapcsolni?

Egy mobil simán tud wifi-hotspotként is működni. Nem tudom egyszerre hány klienst tud fogadni.

Már rég bevált technika, pl. a sok évvel ezelőtti HTC TuchPro2 is tudta, és a hasonló kategóriájú kortársai is.

2014. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az internet az alaptelefonon van, az androidon nincs. Semmit nem érek vele, ha van wifi, mert nem tudom itthon használni. Az alaptelefon internetét akarom átvinni az androidra. Meg lehet ezt oldani valamilyen programmal?
2014. febr. 14. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
cserélj kártyát
2014. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hűűűűűű, de nagyot mondtál most, hallod. szerinted ha ennyivel meg lehetne megoldani, akkor nem megtettem volna már?
2014. febr. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!