Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HEL! Hogy ha van egy meglévő...

Bubsibu kérdése:

HEL! Hogy ha van egy meglévő előfizetésem a tele. Nál, akkor vásárolhatok e előfizetésre a T-mo. Nál?

Figyelt kérdés
A napokban tönkre ment a készülékem. Viszont a kártyámra 2 éves hűség nyilatkozatom van. Nem tudok kártyásan venni nincs most annyi pénzem sajnos a hűség viszont köt a tarifacsomaghoz.(Minden számlám ki van fizetve) Ezért gondoltam h odaadom anyukámnak ezt a kártyát hogy használja ő, én pedig az újat fogom.
2014. febr. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, vehetsz, csak akkor a telenorost és a tmobilos is kell fizetni.
2014. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen azt tudom. De akkor azt anyukám fizetné. És köszi. csak egyik barátnőm azt mondta h nem lehet, mert h akkor a másik cég lekérdezi h van e már előfizetésem, és h ugy nem adnak. n is furcsálatam a dolgot..
2014. febr. 13. 15:23
 3/4 Tengor ***** válasza:
Ha nincs elmaradásod, akkor lehet több szolgáltatónál is számlád. Viszont ha nem fizeted rendesen, akkor fekete listára kerülhetsz és akkor már nem biztos, hogy szóba állnak veled a "másik" szolgáltatónál.
2014. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nincs el maradásom. És esetleg abban tudtok segíteni, hogy milyen papírok szükségesek a T.m nál történő előfizetéses vásárlás esetén ha részletre szeretném megvenni a telefont. Egyszerűn képtelen vagyok ki igazodni a hülye szövegeiken.
2014. febr. 13. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!