Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a képernyőfelold...

Elfelejtettem a képernyőfeloldó pinkódom ilyenkor mi a helyzet? :D (android! )

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 15:29
 1/3 anonim válasza:
Egyszer már nekem is volt ilyen,nekem Samsung Galaxy Y-nál :) Én bevittem a vodafonba (nem tudom neked milyen a telod) és megcsinálták.
2014. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tmobile mennyit kértek el érte?:D
2014. febr. 13. 16:35
 3/3 manominator1992 válasza:

Könnyebb ha újra teszed rajta az androidot. Kb ugyan azt csinálják a szervizbe is.

Ha garanciális akkor se csinálják meg ingyen mivel az nem a telefon hibája, hanem a felhasználóé vagyis a tied.

Ha telefon garanciális, és teszel rá szoftvert akkor állítólag elvész a garancia, de ha meghibásodás esetén szerviz előtt visszateszed a gyári szoftvert, akkor nem tudnak belekötni semmibe. Olyan nagy hibát ami akadályozna a gyári rom vissza tételénél, amúgy sem javítanak garanciára.

2014. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!