Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez garanciális hiba?

Ez garanciális hiba?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520-as telefonom jack csatlakozója valószínűleg érintkezési hibás lett. Bedugom a fülest szól, de a legkisebb bizgerálásra vagy ha csak zsebre akarom tenni megáll a zene. Gondolom úgy érzékeli hogy ki lett húzva a füles. Ez garanciális hiba? Már küldtem vissza pixelhibával és visszakaptam hogy nem észlelték a problémát. Ezt elég nehéz lesz nem észlelni. Szerintetek?

2014. febr. 13. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A fülessel biztos nincs gond?
2014. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nokiáéknál én is találkoztam furcsa dolgokkal garancia ügyben... A legritkább esetben találnak valamit hibának...
2014. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 fülessel lett kipróbálva, nem hiszem hogy az a gond.
2014. febr. 13. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. 1 évig harcoltam a Sonyval hasonló ügy miatt. Azt kell csinálni, hogy viszel jó néhány jack csatlakozós fülhallgatót (a gyárit mindenképp!), elmondod a panaszod, és be is mutatod. Hibaként két lehetőség áll fent. Kontakthiba, avagy elkopott, esetleg meglazult tüskék. bármelyik is, a jacket kell cseréljék. Ha az átvételnél mondják, hogy "nincs hiba", akkor meg kell mondani, hogy szeretnél beszélni a főnökkel. Ha nincs bent, akkor "ráérsz, megvárod". Ha nem megy be aznap, megkérdezed mikor lesz bent, és visszamész. Eléggé szeretnek szemétkedni, de nem szabad hagyni.
2014. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én a szolgáltatóhoz (tmobile) viszem be és ők küldik el szervizbe. de azt esetleg megcsinálhatom, hogy ha nem csinálják meg akkor addig küldözgetem nekik vissza, míg ki nem cserélik az alkatrészt.
2014. febr. 13. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!