Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne a legjobb választás?

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lediplomáztam, melynek következtében, egy kis pénzhez jutottam. Ennek a pénznek egy kis részéből szeretnék egy "komolyabb" (gondolok itt Sony, Nokia, Iphone, HTC, BlackBerry stb.) Mobiltelefont venni (term. részletre). Ti melyiket vagy milyet ajánlanátok. Nekem főleg olyan kéne/kellene aminek hosszabb ideig bírja az aksija, nagy tárhellyel rendelkezik, valamint megfelelő mennyiségű memóriával és jó minőségű képet/videót készít. (főleg ezek az elsődleges szempont).

Lehet ezzel hülyeséget írtam, mert nem létezik ilyen telefon, de mindenképp ilyet vagy ehhez hasonló készüléket szeretnék vásárolni.

Ebben kérném ki a véleményeteket, esetleg a tapasztalatotokat.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2014. febr. 15. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Note 3,LG G2,Sony Xperia Z1 vagy vársz még és Galaxy S5.
2014. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. febr. 15. 17:12
 3/3 SylwerStone ***** válasza:

1#+1

De tudom ajánlani még a Lumiákat

Lumia 1020 (jelenleg a fotós telefonok királya 41 MP-lel)

Lumia 1520 (Jelenleg ez rendelkezik a legnagyobb hardwerrel WP fronton, bár 6"-os kijelzője van)

Vagy várhatsz a Lumia 1820-ra, Xperia Z2-re, LG G3-ra, Galaxy S5-re, mindegyik 1-2 hónap múlva jelenik meg, nem sok időbeli külömbséggel

2014. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!