Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak kb...

Milyen telefont válasszak kb 35-40 ezer között?

Figyelt kérdés

Fontos volna a 4'-os képernyő, 5 mp kamera, előlapi kamera, jól kezelhető virtuális billentyűzet, ne merüljön le túl hamar normális használat mellett és hogy tartós legyen (kb 2 évet használni tudjam).

Eddig a Samsung Galaxy Trend Plust, Nokia Lumia 520-at és az LG Optimus L5 II-t nézegettem, viszont az egyikre se mondanám, hogy igazán bejönne.

Esetleg tudnátok mondani ebben a kategóriában egy normális telefont? Vagy ha az előzőekből kéne választani, akkor melyiket inkább és miért?



2014. febr. 15. 20:58
 1/9 anonim válasza:

zte blade v (öt)

4 magos, nagyon gyors, jók a tesztjei

2014. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
huawei ascend y300
2014. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kicsit vonakodom a ZTE-től, jelenleg is az van (ZTE Blade, igaz már régóta használom és eljárt felette az idő. Az elején még szerettem, de mostanra már egyenesen utálom,nagyon sokszor belassul és elakad, nem érzékeli az érintést, kamerája borzalom.)

De mindenképp utánaolvasok, hogy milyen.

2014. febr. 15. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Alcatel 5020 D.
2014. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Worest ***** válasza:

Egy ZTE Blade-t ne hasonlíts egy Blade V-hez.

Igazából Blade V-t se vegyél, hanem inkább nézd meg a Nokia Lumia 525-t. 40.000 kártyafüggetlenül, 1GB RAM van, szóval körülbelül minden játék elfutna.

Stabil rendszer, sosem fog lefagyni, és 1-2 évet ha vigyázol rá, és nem barmolod szét, simán kihúzza.

Ha a 3 közül kéne választani, akkor mindenképp a Lumia 520, de azt újonnan megkapod akár 25.000-ért is Media Markt-ban.

Szóval én a Lumia 525-t ajánlanám.

Remélem tudtam segíteni.

2014. febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Xperia Play. A Sony telefonok a legjobbak (:D), és ebben minden megvan amit keresel.
2014. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Worest ***** válasza:
100%

Nehogy Xperia Play-t vegyél.

Már rég elavult modell.

2014. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi segítségeket! Jöhetnek még.

Megnézegettem neten, amiket ajánlottatok, viszont közben én is találtam egyet, Alcatel OneTouch 6010D, erről esetleg vélemény?

Sony Xperia Playről meg csak annyit, hogy telefont abszolút nem használok játszásra, tehát teljesen fölöslegesnek tartanám ezt a modellt.

2014. febr. 16. 14:09
 9/9 Worest ***** válasza:

Szerintem még mindig a Lumia 525.

Viszont nem néz ki rosszul ez az Alcatel, de ha androidost szeretnél, akkor ilyen árban van Sony Xperia U,Xperia P, ezek jobbak, mint az Alcatel.

2014. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!