Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye a HTM...

Bördös kérdése:

Kinek mi a véleménye a HTM M3-as kínai telefonról?

Figyelt kérdés
Főként felhasználói véleményeket kérnék szépen. Appok futnak rendesen, GPS, 3G-net működik rendesen, akku idő, kijelző minőség, fotóminőség? köszönöm [link]
2014. febr. 16. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vásárolnék erről az oldalról, elég rossz híre van, annyit csinálnak hogy megrendelik Kínából a te címedre és nyernek vele mert drágábban adják neked.25ezerért megkapod a Lumia 520at ami jobb ennél a mobilnál
2014. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SylwerStone ***** válasza:
Szar. Miért akar mindenki ilyen hulladékot venni?! Magyarázhatjátok nekem, hogy ez Kínában ilyen, meg olyan neves márka (előfordult már korábbi kérdésnél) ez akkor is szar. Én legalábbis biztos kiröhögnélek, ha ezzel májerkednél. Vegyél valami normális telefont inkább. 25K-ért hozzád vágják a MediaMarkt-ban a Lumia 520-at, ami egy jó telefon, egy neves gyártótól. Nem ilyen NoName szar
2014. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) Ez jó mind ketten A lumia 520at írtátok :):):) Most hirdetem vaterán :) nem jött be sajnos maradok a droidnál.
2014. febr. 16. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:

hidd el sokkal jobb a lumia mint ez az izé amit meg akarsz venni :))

mi a gond vele?

2014. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A böngésző az csapnivaló droidra leszedtem opera minit és tök jó volt. WP8 ra nem találtam értelmes böngészőt. a csempék nem frissítik magukat csak ha megnyitom a programot pl akku százalék meg ilyenek. Gyorsnak gyors meg futnak a jó játékok is de egy droid jobban személyre szabható mint a wp8 szerintem
2014. febr. 16. 16:34
 6/6 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom volt szerintem jó fotóminőség nagyon jó az akkumulátor ha nem nyomkodod egész nap akkor kb 3 nap ha nyomkodod akkor egy nap melyik teló nem merül le ha nyomkodják :) az internet gyors igaz én wifivel netteztem de elég gyors s gps azt nem tudom de nagyon gyors nem fagyogat igaz play áruház nincs rajta az nem is megy rajta de van egy alkalmazás amit le tudsz tölteni rá az a neve 1mobilemarket olyan mint a play áruház csak nem magyar hanem angol :) remélem segítettem
2014. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!