Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-os telefonnál...

Windows Phone-os telefonnál az alkalmazás lista elállítódott! (? )

Figyelt kérdés
egyik nap azt tapasztaltam, hogy az alkalmazások nincsenek szépen sorban egymás alatt, külön betűkre szedte,mintha alutomatikusan a keresés be lenne állítva, vagy nem tudom, Ez engem nagyon zavar, hiszen nem így szoktam meg, meg nem ez a normális felülete. Valakinek is csinált hasonlót a telefonja?

2014. febr. 16. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt kb minden 2. napon megkérdezik de mindegy

Amúgy egy bizonyos app szám után automatikusan ilyen lesz, nem tudod megváltoztatni :)

2014. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy van mar hasonlo kerdes, kerestem,de nem talaltam. gondoltam enis arra,hogy az alkalmazasok szamatol fugghet, direkt kiis toroltem parat,de vissza mar nem valtozott. de koszonom a valaszt!
2014. febr. 16. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

ez automata

de hasznos is mert én már ugy megszoktam hogy egyből a betőre nyomok és ott kiválasztom hogy mi kell

ez akkor zavaró amikor kb minden betűhöz egy alkalmazás párosul kvázi az alkalmazáslistád dupla olyan hosszú lesz és ez még nem is olyan hasznos

2014. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat igen, epp ez van nekem is, egyes betukhoz alig tarsul valami, legtobbhoz csak 1, es ezert zavart. akkor sajnos nem tudom visszaallitani. arrol esetleg nem tudsz valamit, hogy beszelgeteseknek az idejet lehet valahol latni? mert a hivaslistaban nincs feltuntetve.
2014. febr. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!