Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Galaxy S3 fehér...

Vettem egy Galaxy S3 fehér színű mobiltelefont de fekete töltőt kaptam hozzá. Mindenki kérdezi tőlem hogy ez hogy lehet, de fogalmam sincs. Nekem fel sem tűnt eddig. Ez hogy lehet? Több ismerősömnek is fehéret adtak a fehér telefonjához.

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyat adtak ami a dobozban volt, nem? Zavar a fekete töltő? Működik? Akkor meg nem tök mindegy milyen színű?

Én egy Sony Xperia M-et vettem és még az eladó is meglepődött h az extra hátlap lila volt a dobozban. Ez van, különleges példányt kaptunk.

2014. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol vetted.


Ha valami simisumis helyen, akkor lehet kivették belőle oszt jó pénzért eladták.

2014. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fordulj a mobiltávközlési ombudsmanhoz. Egy levelet megér a dolog.
2014. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!