Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot ismertek,...

Milyen programot ismertek, ami belső kamerára ad vicces effekteket?

Figyelt kérdés

sziasztok! valami progit keresek, amivel lehetne effekteket csinálni belső kamerával: pl torzítás, nyújtás stb. google playen már találtam pár progit de azokról nem tudtam meg, hogy belső kamerán is működne-e :((

válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. febr. 17. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs belső kamera!!!!
2014. febr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor előlapi kamera, vagy mit tudom én. nem mindegy? ha nem tudsz választ adni a kérdésemre, ne írj.
2014. febr. 17. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Belső kamerára nem tudok, mert nincs! Igen, előlapi és bizony nem mindegy. Arra tudok. De van még más bibi is a kérdéssel. Milyen telefonra kellene? Azaz android? Wp? Symbian? Bb? Tudod ha nem írsz ki értelmes kérdést ne várj választ! Szerettem volna segíteni, de még te sértődsz meg... Ugyan... Pfff
2014. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha google play-en keresgeltem, nagy valoszinuseggel androidra kell. nem, csak tudod eleg idegesito az, amikor az ember kiir egy kerdest, es kap ra egy ilyen par szavas valaszt, ami nem eppen segit az ugyon. jo hat ha nem segitesz, akkor igy jartam:)
2014. febr. 17. 11:32
 5/6 anonim válasza:
Nemtudom, hogy próbáltad e már a CandyCamera-t...ha nem akkor mindenképp próbáld ki...nagyon ajánlom!!!
2016. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
snapchat
2016. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!