Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy vadi új iPhone4-et ki...

Egy vadi új iPhone4-et ki tudok cserélni egy Samsung Galaxy S3-ra? További lent.

Figyelt kérdés

Azon morfondírozok, hogy kicserélném a telefonom egy samsung galaxy s3-ra.

Az iPhonomat visszavinném csere garanciával(mert lassú, lefagy, a múltkor ilyenkor is kicserélték) és akkor ugye kapnék helyette egy újat. És ha beviszem egy GSM-be akkor ki tudnám cserélni egy új Samsung galaxy s3-ra? Ha nem, miért?



2014. febr. 17. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiaba egy ar nem adjak oda mert nekik nincs penz benne...max ra dobsz max 7-8 ezret...
2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Iphone 4 és Samsung galaxy s3...

Senki nem olyan hülye hogy elcserélje az s3 mát 4s re csak ráfizetéssel.

Iphone4s re szokták cserélni az s3 mat.

2014. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsánat rosszul írtam.

Az s3 mát sima 4 re

#előző

2014. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a poén, hogy iPhone 4 használtpiaci ára (származástól, kapacitástól és állapottól függően) 50 körül kezdődik, S3 is kb ebben az árkategóriában mozog.

Ettől függetlenül kérdező GSM-ben biztos nem cserélik ki neked, mert nyerni akarnak az üzleten, nem veszteni. Használt piacon megpróbálhatod cserélni 1:1, szerintem menne.

Az mondjuk érdekelne, hogy milyen OS-sel használod: iOS7-en sem olyan sűrű a fagyás (ez is leginkább 5s-eket érinti), de azelőttin sosem láttam, pedig megfordult pár a kezem alatt.

2014. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!