Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj lehet, ha a telefonom a...

Saavedro kérdése:

Baj lehet, ha a telefonom a folpakkal együtt használom?

Figyelt kérdés
A telefonomra egyszerűen nem akar megérkezni a fólia. Addig viszont szeretném használni. Van hozzá folpakk, ami nem valami finom anyag, a sarkait úgy ahogy begyűrtem a telefon alá, a tokba, hogy valamennyire rajta maradjon és takarja. Most úgy használom. Árthat ez az érintőképernyőnek, megkarcolhatja?
2014. febr. 18. 20:37
 1/5 Tengor ***** válasza:

Csinálj róla képet, mert ilyen igénytelen megoldást még nem láttam!

A folpackot körömmel el ki lehet lyukasztani. Szerinted mennyit védhet?

2014. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi a francnak rá fólia? Főleg ha tokban van?

3 éves a telefonom és semmi karc nincs rajta.

Persze vigyázok is rá. Fóliát sosem látott a kijelzője.

2014. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, elismerem, igénytelen. De kesztyűben pl. tényleg nem szívesen nyomkodom, ha nincs rajta fólia.
2014. febr. 18. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem, minek a fólia telefonra. Szerintem nem karcolódik könnyen a kijelző, másrészt ha van rajta, akkor meg állandóan a karcos fóliát látod.
2014. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én vigyázok rá. Csak ha véletlenül megkarcolnám, akkor max. egy ezerötszázas tétel. Ez megnyugtató. A tok is randa, mégis rá kell rakni.
2014. febr. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!