Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb androidos telefon?

Figyelt kérdés
Szerintem az lg g2 Szerintetek?
2014. febr. 19. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2014. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindig az aktuális nexus.
2014. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
akai pha 3850
2014. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nehezen tudnék Nexus 5, HTC One és Moto X között választani.


Nexus 5 egy Nexus, szóval az miatt.

HTC One külseje tökéletes, a kijelzőjénél nincs szebb, és a BoomSound-nál nem létezik jobb hangszóró.

Moto X-nek szintén megnyerő a külseje, pláne, hogy úgy szabod személyre, ahogy akarod (legalábbis USA-ba), szoftveresen közel stock Android, ahol meg belenyúltak, ott nagyon jót módosítottak. Az Active Display nagyon ötletes, az érintés nélküli vezérlés szintén nagyon jó, optimalizálás terén meg talán a legjobb telefon, mind teljesítmény, mind aksi terén.

2014. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindjárt itt van a barceónai mobil bemutató mire számítotok? Melyik lesz a legjobb telefon szerintetek?
2014. febr. 21. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
s5
2014. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

S5 lesz a nagy szám, bár nagyon újat nem fog tudni mutatni.

A pletykák szerint (amik nagyon sokszor bejönnek) tényleg csak egy ráncfelvarrás lesz, erősebb hardver, jobb kamera, a szokásosak.

Ezen kívül szokásos Samsung készülék lesz, ez vagy tetszik, vagy sosem kéne, mint pl. nekem.

Bár a TouchWiz-t elméletileg nagyon át fogják szabni, és a kiszivárgott képek alapján sokkal jobb lesz, mint a mostani vicc, amit ők UI-nak szántak, de még mindig rosszabb lesz a stock Androidnál.


Ha bemutatják, akkor még a Sony Sirius is jó lesz, valószínűleg a Z1 utódja, ezen kívül inkább középkategóriás készülékek lesznek, hisz a flagship készülékeket mindig külön rendezvényeken szokták bemutatni.

2014. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is az S5 re tippeltem :D köszönöm válaszaitokat :D Még egy utolsó kérdést feltennék. Várható új sony tablet Mint pl. a tablet Z lehet számítani egy Tablet z1-re?
2014. febr. 22. 16:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy ezt kérdezed, mert igen. Tablet Z2 lesz, meg valószínűleg Z2 telefon is lesz. Mindkettő teljesen kiszivárgott már, csak a telefonnak még "kódneve" van, megjelenés előtt a legtöbb telefont csak így lehet ismerni (pl. HTC M7 lett a HTC One, most meg a HTC M8 fogja váltani), és jelenleg Sony Xperia Sirius néven lehet róla találni infót, Youtube-on egy pár perces videó is van ahol minden újdonságot megmutatnak vele kapcsolatban, és SGS5-ön kívül a másik nagy bejelentés lesz, de SGS5-nél nem lesz sikeresebb telefon (lehet jobb lesz, de sikeresebb nem).


Tablet Z2 pedig igazából csak az előzőnek egy kis ráncfelvarrása, maradt az 1200p-s felbontás (csak most Triluminos kijelző van benne), maradt a nagyon kicsi, 6000 mAh-ás aksi, szintén vízálló, kb ugyanolyan vastag, csak egy Snapdragon 800 kerül bele és 3 GB RAM.

Szerintem nagy csalódás, oké, a Snapdragon 800 tényleg hihetetlen erős, de az előző sem volt még szar, a 3GB RAM meg sosem lesz kevés, de a 2 GB is sok volt mindenre, ezen kívül meg semmi változás, szóval max ha nyomott áron adják, akkor lesz jó.

2014. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D Még annyi hogy én nem tartom szépnek a Samsung amoled kijelzőit, neked mi a véleményed róluk?
2014. febr. 22. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!