Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Hancock22 kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb telefon ezek közül?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Trend Plus, LG Optimus L9 II, vagy Sony Xperia L? LG felé húz az agyam, de Xperia-ról is jókat hallottam és leírás alapján Trend Plus is jó. Köszönöm előre is! :)

2014. febr. 20. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lg a legjobb ezek közül. Erős és szép kijelzője van.
2014. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 LG telók mostanában tényleg jókat alkotnak, nem lehet rájuk panasz.
2014. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
xperia L (szerintem) 8 megapixel kamera kijelző 4,3 inc igaz tft de azok közül a legszebb ram 1 gb 2 magos 1ghz-s proci adreno 305 8 gb amiből asszem 4 gb van szabadon meg 32 gb-ig micro sd jó a hangszórója L-t azért nem ajánlanám mivel annyiért sp-t veszel (xperia) és az l tudását tudja kb
2014. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam nem azt L-t nem ajánlanám ha nem az LG-t .... amit leírtam ugye
2014. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
44%
Mindenképp a Galaxy Trend Plus-t ajánlom. Nekem bevállt, gyönyörű, jól fotóz (elől, hátul) és még a játokok, programok is szépen futnak rajta!:)
2014. febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!