Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vannak ennyire idióta...

Worest kérdése:

Miért vannak ennyire idióta emberek?

Figyelt kérdés

Egy ócska játéktól 85.000?

Használtan maximum 10.000, nemhogy 85.000.

Mi a véleményetek az ilyen emberekről, akik azt hiszik, hogy ettől többet érhet a telefonjuk?


Az ember hirdetése: [link]



2014. febr. 20. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én se értem, nekem a google fiókomban megmaradt a Flappy Bird, szóval akárhányszor újra feltudom rakni. Elég lenne csak egy google fiok eladása is ilyen szempontból.
2014. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem nagy szám (mint ahogy általában semmi sem az), de külföldön még elképesztőbb összegeket adnak a Flappy Bird-ös készülékekért.

[link]

2014. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b95 ***** válasza:
100%
Nem az az idióta, aki árulja, hanem az, aki megveszi! :D
2014. febr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Azt hiszem felteszem a telómat ebay-re kéne már 1 új laptop ^^ XD
2014. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul ANDROIDOS készüléken.Ha akarom 2 perc alatt ráhajítom netről az EREDETI Flappy Birds-öt a telómra.Mert ha még egy iPhone-t(mondjuk 3GS-t)ennyiért adnak akkor oké(mármint ez sem normális) mert ott nem olyan könnyű rátenni máshonnan,de Androidon?Jézusom.Remélem csak poénnak szánta a hirdető.
2014. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a Clumsy Bird is kb. ugyanolyan, mint a Flappy Bird, csak a grafikája kicsit más..
2014. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!