Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem ma 17órakkor egy...

Vettem ma 17órakkor egy fülhallgatót, de azt írja ki a telefonom hogy nem támogatott, mikor bedugom. Ha vissza viszem a fülhallgatót akkor kicserélik? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy utolsó pillanatba bementem a boltba, és vettem egy fülhallgatót. Meg kérdezték, hogy samsunghoz, vagy milyen telefonhoz szeretnék. Én mondtam hogy SONY hoz. Ők adtak Sony Ericsson fülhallgatót valami 3,5 van ráírva a csomagra, és 2700Ft volt. Ha vissza viszem, hogy SONY hoz adjanak és ne Sony Ericssonhoz, akkor kicserélnék? Mert gyakorlatilag nem az ericssonhoz kértem..Időm nem volt megnézni, kifizettem és zsebre tettem. Blokk van. Szerintetek kicserélik?..

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 21. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon vszínű, de a csomagolását is vidd!

és lehetőleg a telót is, hogy még az üzletben ki tudd próbálni....

2014. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszi a választ! Holnap megpróbálom kicseréltetni :)
2014. febr. 21. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, teszkóba vettem egy fülest, viszont nem 3,5-ös volt, hanem kisebb átmérőjű, ugye túl kicsi volt a telómhoz, és megnéztem, a csomagolásra nem volt ráírva, hogy mekkora a csatlakozója..visszavittem, de nem cserélték sajnos, mert állításuk szerint így nem adhatják már el, ahogy kibontottam (levágtam a tetejét)..

szóval remélem te rendesen bontottad ki, és nem barmoltad szét a csomagolást.(:

2014. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!