Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megtalálni elveszte...

Hogy tudom megtalálni elvesztett androidos telefonomat?

Figyelt kérdés

Ami szerintem kizár néhány lehetőséget: Android 2.1-es, az adatforgalom ki van kapcsolva. Egyébként a telefon be van kapcsolva (Xperia X8), kicseng.

A Plan B nevű progit használta már valaki? Odáig eljutottam, hogy távolról feltelepítettem, de gondolom net kapcsolat kellene, hogy ténylegesen felmenjen a telóra, ami azért gáz, mert le van tiltva az adatforgalom.. :(



2014. febr. 25. 12:47
 1/2 Tengor ***** válasza:
A SIM-et tiltasd le és vess keresztet a telefonra!
2014. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még azért reménykedem benne, hogy előkerül, ha tudnék rá netet varázsolni, lenne esélyem. Bár most olvastam, hogy az sem túl jó, hogy van rajta egy program, ami kikapcsolja a háttérben futó programokat, szóval a market így valószínű nem telepítené fel a Plan B-t..

Három napja veszett el, és még kicseng. Ha ellopták volna, gondolom már kicserélték volna a sim-et (feltöltő kártyás vagyok).

2014. febr. 25. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!