Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akai Glory G2 PHA-4802....

Akai Glory G2 PHA-4802. "Google Play áruház működése leállt". Van-e rá, valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fent említett telefonom van, és nem tudom rajta működésre bírni, a play áruházat. Jelly Bean 4.2.2-vel feltelepítve kaptam. Szerintem, lassan az összes interneten fellelhető megoldást próbáltam már. Frissítés, újratelepítés, clear cache etc...odáig már sikerült eljutni, hogy elinduljon, de frissíteni, és letölteni nem tudok róla. Azonnal kidob, leállási hibával. Most a rootoláson, és ROM cserén gondolkodok. (lehet azzal is lesznek problémák). Gyári ROM-ot nem is lehet találni hozzá, se update progit. Találkoztatok-e már, hasonló problémával? Valakinek van ugyanilyen telefonja, és ha igen, neki is felmerült-e, ez a probléma? Tudtok rá, valami megoldást?

2014. febr. 25. 13:29
 1/2 jampee7 válasza:
nekem AKAI GLORY O2 telóm van és minden működik rajt stb csak nem tudom frissíteni :/
2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jampee7 válasza:
Amúgy meg ilyet telokat nem szabad megvenni sztem mert sem alkatrész és támogatás nincs hozzá! Eladom vagy elcserélem én is valamire azt veszek valami komolyabbat, nem szabad ilyen bovli cuccokat venni! Csak kiváncsiságból vettem meg én is amúgy :/ De csak a gyári romot tudom rá visszarakni azt ott megállt a fejlődésben :D Véleményem: ADD EL!! xd de olyannak aki messze van és nem ismer! xdxd
2014. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!