Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Mondjátok, hogy vissza...

SOS! Mondjátok, hogy vissza lehet csinálni?!

Figyelt kérdés
Véletlenül kitöröltem a fényképeket a Galaxy S3-as telefonomból! Nem lehetne valahogy visszahozni???
2014. febr. 25. 16:16
 1/9 anonim válasza:
Bocsi de nem :(
2014. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem használtál online tárhelyet? Facebook, dropbox? Ezek szinkronizálják a fotókat és akkor ott megvannak.
2014. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Húú második, annyira kínai ez nekem...nem mentség, de 28 éves nő vagyok, nem igazán értek hozzá ennyire. A kisbabámról sajnálom a rengeteg képet :-(
2014. febr. 25. 16:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval leírom rendesen. Azokat a képeket töröltem ki, amiket én készítettem. Ki akartam törölni egy véletlen képernyőfotót, és nem vettem észre, hogy valahogy a másik album is ki vol pipálva. Van valami program a telefonon, most eszmbe jutott, ott párat megtaláltam. De nem mindet. Hogy ez mitől függ nem tudom. Facebookon fent vagyok, de gondolom ez eddig nem jelent semmit.
2014. febr. 25. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van Google+ fiókod és ott neked ha be van állítva az automatikus mentés( Azaz az összes képet lementi a google+ fiókodba) akkor onnan vissza tudod tölteni. Ha ez nem volt beállítva akkor minden törölve :(
2014. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A facebook alkalmazás nem volt feltelepítve a telefonodra? Ha igen, akkor lépj be számítógépen a facebookra, a fotóid között van egy olyan fül, hogy "Telefonról szinkronizálva". Ott kellene lennie a képeidnek.

Ha nincs, akkor vidd be egy gsm boltba, hátha még valamilyen progival tudnak segíteni. És legközelebb a fontos fotókat legalább 3-4 helyre mentsd le.

2014. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:

PC-re dugva storage módban ha szerncséd van, akkor vvissza tudod állítani. Végigfuttatod rajta a Recuva nevű programot, az megkeresi a törölt fájlokat és ha még nem lettek felülírva az adatai, akkor vissza tudja hozni őket -vagy legalább egy részét.

A jövőre nézve pedig telepítsd a Dropbox appot és engedd meg neki, hofy a képeket automatikusan fetölse a fe

2014. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
folyt.: ...a felhőbe, így mindig lesz egy biztonsági másolatod ilyen esetekre.
2014. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ezentúl óvatosabb leszek :-)
2014. márc. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!