Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a tabletem. Mit...

Elázott a tabletem. Mit tegyeeek? Már kipróbáltam pár dolgot.

Figyelt kérdés
Ma kiszivárgott a másfél literes ásványvizemből kb fél liter a táskámba.. Hamar észre vettem szerecsére és gyorsan kivettem minden cuccom, valamint gyorsan áttöröltem a gépet de csaka sim kártyát lehetett kivenni mert az aksija egy lecsavarozott lap aatt van amihez nincs itthon csavarhúzó. Persze a garancia elveszett és egy szervízből is elküldtek azzal az indokkal hogy holnap lesz bent a főnök és menjek vissza holnap. De amit meglehet tenni azt már megakarom tenni. Rossz így tétlenül ülni és várni hátha kiszárad és bekapcsol. Próbáltam hajszárítóval kicsit fújatni. A képernyő sarkában fedeztem fel egy kisebb foltot de már szépen eltűnt! Mit tehetek még?? A legrosszabb hogy fél éve sincs még hogy kaptam, és az internet csomagot 2 évig akkor is kell fizetnünk ha rossz a tabi.. Van egyéb ötletetek??? Nagyon szomorú vagyok sajnos..

2014. febr. 25. 16:24
 1/4 Tengor ***** válasza:

A hajszárítózás nem szokott túl sok jót csinálni: beljebb fújja a víz és még segíti a belső párolgását is.

Tedd be a tabit egy vacskó rizsbe és zárd be a zacsi száját! Éjszakára hagyd úgy! (a rizs magába szívja a nedvességet)

Aztán másnap irány a szerviz. Ne kapcsolgasd!

2014. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:
Ilyen cuccoknál első dolog, hogy az aksit ki kell venni (tudom, tabletnél ez nem egyszerű). Ha pár napig beázva benne van az aksi akkor nagy esély van arra, hogy lerohad pár alkatrész az alaplapon és akkor mehet a kukába. A garnak már úgyis mindegy, szerintem keress valakit aki szét tudja szedni és alaposan kitakarítani (hardveraprón biztos találsz ilyet, ha nincs ismerős).
2014. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat nem sok jóra számítok :(
2014. febr. 25. 17:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Recseg ropog kikapcsolt állapotában magától ahol az aksi van mint a hangszóró amikor bezavarja a telefon
2014. febr. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!