Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok...

Milyen okostelefont ajánlotok maximum 70 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Ezek az igényeim:

- Ne akadozzon, lehessen vele rendesen netezni, ne az legyen, mint a mostani androidomnál, hogy 10 perc mire egy Facebook üzenetet elküldök...


- A játék is nagyon fontos mivel szeretek okostelefonon játszani tehát legyen rá sok jó játék ami INGYENES


- Megbízható legyen és jó legyen több évig(akár 5 vagy 5+ évig)


Kiszemeltjeim: Nokia Lumia 820 (erre nem tudom, hogy van-e elég játék de nekem tetszett mert megbízható és nem akadozik.)


Ipod Touch 5G ez sem tűnt rossznak, de nem tudom, hogy lehetne tölteni és nem tudom, hogy mennyi ideig jó mert úgy tudom, hogy az Apple termékek nincsenek sokáig támogatva, de ismerősömnek Iphone 3G van és az még mindig jól megy és nem akadozik.


Androidból nincs konkrét kiszemeltjeim mert idegesített az eddigi akadozó androidom úgyhogy ebből csak olyat vennék ami NEM AKADOZIK.


Mit ajánlotok és megfelelnek-e az igényeimnek?


Köszönöm előre.


2014. febr. 26. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

"- A játék is nagyon fontos mivel szeretek okostelefonon játszani tehát legyen rá sok jó játék ami INGYENES"


Akkor csak Android jöhet szóba.


"- Megbízható legyen és jó legyen több évig(akár 5 vagy 5+ évig)"


Ez alatt mit értesz? 5 évig működjön (mert az nem probléma, ha normálisan használod), vagy 5 év múlva is vigyen el minden játékot meg ilyenek? Utóbbi megvalósíthatatlan, akármilyen OS-t nézünk, egy 5 éves modell már nagyon elavult, nem jó semmire. Mondjuk azóta változott a helyzet, hogy 5 éve kezdett csak beindulni az okostelefonok terjedése, és még gyenge volt a hardver, viszont már most 4-8 magoknál járunk, meg 2,5 GHz meg nagyon erősek a hardverek, szóval lehet 5 év múlva jobban fogja bírni egy mai telefon, mint ma egy 5 éves telefon. De senki sem lát a jövőbe, ezt nem tudjuk megmondani.


Szóval Androidos telefon 70k-ért, ami nem akad, és lehetőleg 5 évig bírja:

Nexus 4.

Szinte sosem akad, Nexus, ezért hivatalosan sokáig lesz támogatva, de ha a hivatalos támogatás megszűnik még nagyon sokáig lesz rá fejlesztés, mert a Nexusok mögött mindig hatalmas a fejlesztői gárda. Ezen kívül erős, nagyon jó ár/érték arányú, igazából majdnem minden téren jó, gyengesége a kamera (rondának nem mondanám, de nem csúcskategóriás) és az aksi, ami legjobb esetben is csak átlagosnak mondható.


"Ipod Touch 5G ez sem tűnt rossznak, de nem tudom, hogy lehetne tölteni és nem tudom, hogy mennyi ideig jó mert úgy tudom, hogy az Apple termékek nincsenek sokáig támogatva, de ismerősömnek Iphone 3G van és az még mindig jól megy és nem akadozik. "


Elég nagy téveszméid vannak. A töltést nem értem, aksitöltésere gondolsz? Bedugod az aksit és kész. Ugyanaz, mint egy telefon (pontosabban mint egy iPhone) csak nincs benne 3G/4G, tehát nem tudsz telefonálni, SMS-t küldeni, se netezni út közben. És hogy az Apple termékek nincsenek sokáig támogatva az szimplán hülyeség. Viszont az iPod Touch nem telefon, ezért már kilőném, meg ingyenes játék amúgy sincs rá olyan sok.

2014. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Ipod Touchról láttam unboxing videót és ott nem láttam töltőt ezért kérdeztem, hogy akkor azt hogy lehet tölteni.

Iphone termékek 2 évig vannak támogatva utána kijön mindig az új Iphone ezért kérdeztem, hogy az 5G meddig jó. Mert nekem az is tetszene mert van egy butatelefonom amin amúgyis jobban szeretek telefonálni szóval ezzel nem lenne gond.


Nokia Lumia 820-al mi a baj?


Nexus 4 pedig a GSM Homeban is 74 ezer pedig az csak egy Light Box ami nem is jó nekem. Ami jó lenne az pedig 90 ezer az pedig túl sok a 70 is a végső maximum.


Androidból mit ajánlasz még? Sonykat néztem nekik sok ilyen telefonjuk van meg talán a Samsung Galaxy S3 mini.

2014. febr. 26. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:

iPhone-ból évente jön ki az újabb darab, nem két évente.

iPhone 4 pedig 2010 júniusában jelent meg, és még az 5 napja kijövő iOS 7.0.6-ot is megkapta, és akkor kb 3 hónap híján 4 éves telefon. Az más kérdés, hogy már nem bírja annyira az iOS7-et, meg nem 100% azt az iOS7-et kapta, amit az iPhone 5S, de azért csak 4 éves lesz, és még kapja a frissítéseket.


Lumia 820-al nagyon nincs baj, de WP8-ra nincs annyi játék, mint Androidra, és közel sincs annyi ingyenes játék, mint Androidra.


SGS3 mini-t felejtsd el, ha nem Nexus 4, akkor Sony Xperia SP.

De én inkább a Nexus-t ajánlanám, ha kell használtan, jobb választás.

2014. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de akkor az Ipod Touch 5G az nem jó választás?

olcsóbb mint a Nexus4 és azt tudja mint egy Iphone4s

+telefonálni úgy is jobban szeretek a butatelefonnal.

2014. febr. 26. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
NEXUS 4
2014. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik az iPhone, akkor az iPod Touch nem lenne rossz választás, bár neten is semmi hír róla, kb senkinek sincs ilyen, szóval nem tudom mennyire érné meg megvenni.

Meg amit néztem hogy csak 1030 mAh-ás aksija van, az nagyon kevés. Oké, hogy nincs benne 3G és az miatt kevesebbet fogyaszt, de az akkor is nagyon kevés.

2014. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Idén karácsonyig lejjebb megy a Nexus 4 ára?

Mert nem lenne rossz, de 65-70-nél többet nem költhetek rá...


más Androidos telók amik jók és nem olyan gagyik mint a mostani androidom?

2014. febr. 27. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:

1-2 hónapos Nexus 4 pont ennyibe kerül, új már nem nagyon van. Egyáltalán nem akad, ne hasonlítsd a régi Androidokhoz. Itt egy teszt róla: [link]


Idézet a cikkből: "A rendszer sebessége ettől függetlenül lélegzetelállító, erre már bőven lehet mondani, hogy ugyanannyira reszponzív, mint az iOS vagy a Windows Phone 8. Multitasking tekintetében példamutatóan erős a Nexus 4, hiszen akár 5-6 program egyidejű futtatását is lehetővé teszi úgy, hogy bármikor lépkedhetünk közöttük és ott nem tölti be újra és újra a rendszer azokat."

2014. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1-2 hónapos alatt a használtat érted?

Vagy újonnan hol kerül 65-70 ezerbe?

2014. febr. 27. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, új már nem nagyon van. Használtan is megéri megvenni,mert olyan áron még csak hasonlót se találsz
2014. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!